Seznam pomůcek pro budoucí prvňáčky

3. 2. 2014

SEZNAM    POMŮCEK    PRO    ŽÁKA    I. TŘÍDY

Aktovka: pouzdro – 2 silné měkké trojhranné tužky č. 2
                                      guma
                                      silné trojhranné pastelky
                                      kraťoučké pravítko
Čj:  zásobník na písmenka skládací abecedy a podložku s řádky na skládání slov velikost A4.
M: zásobník na tečky a číslice.
Obaly na sešity A5 – asi 10 ks, sešit 440 a obal, průsvitky A4, A5.

Kufřík: igelit na lavici, vodovky, kelímek na vodu, velký plochý štětec, zásobu hadříků, lepidlo, špejle, nůžky s kulatou špičkou, se kterými dítě umí dobře stříhat, zástěrku nebo staré tričko na převlečení. Vše podepsané.

Plátěný sáček do Tv: tepláková souprava, tričko, cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou, náhradní ponožky, švihadlo, malý míček. Tenisky nebo botasky /starší/ na ven - na hřiště, do lesa, na zahradu. Vše podepsané.

Přezůvky do třídy: uzavřené bačkory s bílou podrážkou – podepsané.

Sedák na židličku, ručník, plátěný ubrousek nebo prostírku na lavici pod svačinu, balík papírových kapesníků - vše podepsané.

Prosíme rodiče, aby svým dětem podepsali všechny potřeby a pomůcky. Děkujeme.

Na začátku školního roku dostanou žáci učebnice do Čj, M a Prvouky, písmenka a číslice.

Rodiče hradí akce – např. divadlo, výukové programy v Brně, plavání, výlet apod.
Dále sešity a výkresy do I. třídy, toaletní potřeby aj. - společnou objednávku zajišťuje škola.

Mimoškolní aktivity: výuka hry na hudební nástroje, kroužky – nabídka SVČ Rosice – probíhá ve škole, taktéž výuka náboženství.

Žáci mají možnost stravování ve ŠJ a následně se přihlásit do družiny.

Adresa školy: ZŠ Zbraslav, Komenského 280.
Tel. 546 453 183 – pan ředitel Petr Kroutil, RNDr., paní zástupkyně Eva Kolegarová, Ing.
email: zs_zbraslav@volny.cz

Ve Zbraslavi 1. 2. 2014                                 S pozdravem Mgr. O. Macholánová