Superfarmář

8. 2. 2013

Superfarmář
Děti si po vyučování a po obědě mohou odpočinout ve školní družině. Nejlepší je aktivní odpočinek, kdy si děti pohrají s hračkami nebo s deskovými hrami. Je to nejlepší cesta, jak se učit spolupráci a strategii, jak trénovat svou pozornost a také jak přijímat prohru.
Firma Press-Pygmalion nám umožnila velký školní turnaj ve stolní hře Superfarmář.  Přes základní kolo a semifinále jsme mohli postoupit k finálové hře, které se zúčastnilo šest nejlepších hráčů. Tato hra byla velmi napínavá, děti se snažily, protože bojovaly o pěkné ceny. Nakonec první místo obsadil Otto Šumbera a získal fotbalový míč, za druhé místo dostal Martin Kabelka hru Malý Číňan, za třetí místo Tadeáš Levý fixy a za čtvrté místo David Košir časopis s autíčkem. O páté místo se ve finále podělili Tom Březina a Tereza Brychtová.

Náhledy fotografií ze složky Superfarmář