Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předškoláci a zápis 2020

Zápis do první třídy se bude konat od 1. dubna do 30. dubna bez osobní přítomnosti dětí a rodičů.

Postup:

1. Stáhněte si z našich stránek dokumenty k zápisu - Zápisní list a Žádost o přijetí (případně Žádost o odklad)

2. Tyto dokumenty vyplňte - buď v textovém editoru nebo rukou ve vytištěném formuláři

3. Pošlete je na mail   zs_zbraslav@volny.cz    - buď jako dokument  (např. ve Wordu, Excelu), případně naskenované.

4. Pokud je pošlete datovou schránkou, případně e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem, nemusíte již nic dalšího dělat - začátkem května se dozvíte z našich stránek o přijetí vašeho dítěte

5. Pokud dokumenty pošlete pouze obyčejným e-mailem, musíte udělat ještě jeden krok: poslat podepsané dokumenty poštou, případně je doručit osobně (v tom případě je mailem posílat nemusíte. Ale tím, že vám odpovím, budete mít jistotu, že s vaším dítětem příští školní rok počítáme). Abychom co nejvíce omezili osobní kontakt, bude stačit, když mně dokumenty vhodíte do poštovní schránky na adrese Petr Kroutil, Jiráskova 111, Zbraslav.

6. O přijetí všeho dítěte budete z našich stránek informováni začátkem května

7. Pokud budete žádat o odklad, pošlete nám Zápisní list a Žádost o odklad mailem. Do 31. 8. 2020 je nutné tuto žádost doložit vyjádřením Pedagogicko-psychologické poradny Brno, Hybešova 15, telefon 543 426 080 a vyjádřením odborného ošetřujícího lékaře - stačí i praktického lékaře pro děti a dorost.

8. Jakékoliv dotazy adresujte na    zs_zbraslav@volny.cz

 

 

 

Rubriky

Příspěvky

Dokumenty k zápisu

25. 3. 2019

 

Materiály pro předškoláky k zápisu

7. 12. 2018