Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. - 5. třída

Úkoly, které jsou uvedeny na našich stránkách se budou doplňovat vždy s uvedením data. Na stránky se stačí podívat jednou až dvakrát týdně, rozhodně ne každý den. Starší úkoly na nich zůstanou do konce uzavření školy. Pokud je žáci nestihnou vypracovat (např. z důvodu nemoci), není problém je vypracovat, případně odeslat, později. Rozhodně žádný z učitelů nebude trvat na přesném datu odevzdání.

Výuka jazyků zdarma:  www.jazyky-online.info

Online procvičování: https://www.skolasnadhledem.cz/profil/prehled

Programy SILCOM, které používá naše škola převážně k opakování a procvičování látky jsou nyní zdarma:

Dobrý den, vážený pane řediteli,

zasílám vám slíbený jednotný přístupový kód pro žáky vaší školy a rovněž připomínám možnost webináře pro Vaše vyučující.

Pro přihlášení využijte tento odkaz www.didakta.cz

Login: crna1846@didakta.cz

Heslo: YVNE

 

(Po načtení stránky www.didakta.cz se objeví okno pro zadání přihlašovacích údajů. Login i heslo prosím nevepisujte, ale vložte pomocí klávesové zkratky CTRL+C a následně CTRL+V do jednotlivých polí. 1 pole pro vložení Loginu a 2 pole pro Heslo. Dbejte prosím na vkládání pouze samotného loginu a hesla, pozor na znaky navíc)

 

K dispozici pro žáky jsou všechny výukové programy společnosti SILCOM Multimedia.

Zároveň vás prosím, abyste v zájmu co nejhladšího průběhu rodičům sdělili také následující informace:

  •        aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  •        ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip
  •        upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora

 

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

 

Přejeme vám všem pevné zdraví

 

Petr Urbančík

Konzultant pro oblast školství

 

Rubriky

4. třída

Příspěvků: 1

Taktik - pracovní listy zdarma

Příspěvků: 1

2. třída

Příspěvků: 1

1. třída

Příspěvků: 1

3. třída

Příspěvků: 1

5. třída

Příspěvků: 1

Příspěvky

Procvičování Včelka - zdarma

12. 3. 2020