Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2016-17

Tomáš Buchta a Tomáš Březina získali 3. místa v okresním kole Pythagoriády. Blahopřejeme!

V sobotu 20. 5. 2017jsme se zúčastnili soutěže Summer dance cup , kde jsme s břišními tanci měli 7. a 4. místo. Se zumbou choreografie Let´s go místo třetí.
V neděli proběhlo národní kolo soutěže Světlo orientu a kde jsme slavili veliké úspěchy. Mladší tanečnice měli úžasné 2.místo a dospělé Duo Lucie Tryhuková + Eva Belová přivezly zlato!

Naši školu dobře reprezentují i mladí hasiči ze Zbraslavi a z Újezda. Ve svých kategoriích získali první místa. Blahopřejeme!

Pěkný úspěch v tanečních soutěžích -

Sobota: Soutěž o pohár města Kunštátu a Letovic: zumba choreografie 3.místo, břišní tance 2. a 1.místo Neděle: Soutěž Světlo Orientu v Uherském Ostrohu: břišní tance mladší žačky 3.místo a postup do národního kola, naše duo s Evou Belovou 1.místo a též postup.

Naše žákyně Lucie Bumbová je velmi úspěšná v parkurovém skákání - v minulých dnech získala ve své kategorii 1. místa v Podskalním Mlýně, v Ctidružicích a v Panské Líše.

V okresním kole matematické olympiády se v kategorii 6. tříd Jakub Modl umístil na vynikajícím 1. místě, v kategorii 7. tříd Tomáš Buchta na 5. místě a v kategorii 8. tříd Tomáš Březina na 2. místě, a David Košir s Martinem Kabelkou na 5. místech. Všem moc gratulujeme!

Vynikající 2. místo získala  v krajském kole Geologické olympiády žákyně 9. třídy Anička Štanclová. Gratulujeme! Podrobnosti a celkové výsledky zde

Blahopřejeme Emě Sedmíkové ke druhému a Alici Sedmíkové ke třetímu místu v regionální soutěži Já, písnička.

V regionální přírodovědné soutěži získalo naše družstvo ve složení A. Štanclová, T. Březina,  T. Buchta a J. Modl vynikající první místo. Gratulujeme!

Gratulujeme Anně Strašákové za 3. místo v krajském kole hry na housle

Naše žákyně přivezly zlatou medaili z taneční soutěže Orion Dancing Stars. Gratulujeme!

Anna Strašáková obsadila 2. místo v pěvecké soutěži. Gratulujeme!