Úspěchy našich žáků ve školním roce 2017-18

5. 4. 2018

starsi_zaci_5.5.2018.jpg

V neděli 22. 4. 2018 se naši žáci z tanečních kroužků zúčastnili krajského kola v orientálních tancích, kterého se každoročně účastní nejlepší taneční skupiny v břišních tancích.
Holky dovezly ve skupinách s vějíři krásné 4.místo a s křídly 1.místo!
Naše trio s Evou Belovou a mojí drahou polovičkou obsadilo 2. místo v kategorii profesionálů.
Dále se v tentýž den konala soutěž jednotlivců, kde Zuzanka Pavlíčková dovezla 2.místo. Natali Tichá taktéž 2.místo a Vendula Burešová dokonce 1.místo.
Eva Belová místo 3. a já v kategorii lektorek 2.místo. A všichni postup do národního kola soutěže v orientálním tanci, které se koná za měsíc.

Gratulujeme k úspěchu v soutěži "Já písnička". Anna Strašáková získala 1. místo v kategorii jednotlivců a společně s Michalem Fojtíkem i 1. místo v duetech.

diplom---a.-strasakova.jpg

Tomáš Březina dosáhl vynikajícího úspěchu v krajském kole matematické olympiády. Ze základních škol se zúčastnilo 23 a z gymnázií 50 žáků. V této konkurenci získal jako jediný účastník ze základní školy maximální počet bodů. Výsledkovou listinu si můžete prohlédnout zde: Výsledková listina MO

Kroužek Zumby získal v sobotu 7. dubna 2018 2. a 3. místo v soutěži v Němčicích nad Hanou.

n1b.jpg