Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devátá třída - výlet Březová 2013

 

Výlet Březová
 
Konečně jsme se dočkali! Je tu náš vysněný výlet Březová. 10.6.2013 jsme nastoupili do autobusu a vyrazili směr Třebíč, z Třebíče do Rokytnice nad Rokytnou a pak už jen zbývalo ujít 2,5km. Už z dálky jsme viděli velký areál. Byli jsme ubytováni v chatkách a po chvíli přišla naše instruktorka Bára. Seznámila nás s programem a začali jsme s aktivitami. Úžasné na skoku do prázdna bylo, když jsme viděli ty zařezané popruhy a vyděšené obličeje. Každá atrakce měla své kouzlo a bylo na ní něco zajímavého. Moc se nám líbil paintball a airsoft. Ta radost, když jste někoho trefili, byla „úžasná“. Horší bylo, když vám to ten dotyčný člověk vrátil. U paintballu byl drsný instruktor jménem Slein. Jeho černý humor a děsivé zážitky všechny odradily, ale byli jsme tak přeplněni adrenalinem a povzbudivou hudbou, kterou nám Slein pustil, takže jsme šli do boje. Všichni jsme to přežili, kupodivu. Absolvovali jsme také team-park, kde se ukázalo, jaký jsme tým. Líbila se nám i vysoká lana, ale už nebudu tvrdit, že jsem odvážná, protože se mi třásly všechny kosti v těle. Přesto jsem zvládla každou překážku. To samé bylo u lezecké stěny. Večer před odjezdem jsme měli malou diskotéku, u které nás čekalo překvapení, protože naše instruktorka Bára měla i s dalšími instruktory vystoupení s ohni. Poslední den byly rafty a střelba z luku. Po obědě se s námi Bára rozloučila a my vyrazili na cestu zpět.
 
 
         
shrnutí: suprová instruktorka Bára
hodné paní učitelky J. Palová a D. Jelínková
                                            hezký areál
                                           zábavný program
          
                                        
                                      Super výlet Březová!
 
                      
                                                                             
 
                                                                                                
                                                           Za 9.třídu Karolína Novotná
 

Náhledy fotografií ze složky Výlet Březová 2013

 Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Statistiky

Online: 27
Celkem: 4096084
Měsíc: 38821
Den: 893